  • Mfr # WR86-3036C-5
  • Zoro # G516527111
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
30 in
Color
Chrome
Overall Height
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-3036C-5
Overall Width
30 in
Overall Height
86 in
Length
36 in