  • Mfr # WR74-3072C-5
  • Zoro # G516530920
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Color
Chrome
Overall Height
74 in
Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WR74-3072C-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
74 in
Length
72 in
Overall Width
30 in