  • Mfr # WR63-1242GY-5
  • Zoro # G116530962
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Gray
Overall Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1242GY-5
Overall Width
12 in
Overall Height
63 in
Length
42 in