  • Mfr # WR86-2460GY-5
  • Zoro # G416527334
/ea
See details
Key Features
Color
Epoxy Coated, Gray
Overall Width
24 in
Overall Height
86 in
Material
Carbon Steel
Length
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-2460GY-5
Overall Width
24 in
Overall Height
86 in
Length
60 in