  • Mfr # WR54-1848S-5
  • Zoro # G216527244
Number of Shelves
5
Color
Stainless
Load Capacity
600-800 lb
Length
48 in
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-1848S-5
Dimensions
Length
48 in
Overall Width
18 in
Overall Height
54 in