  • Mfr # WR63-1460P-5
  • Zoro # G316527649
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Width
14 in
Overall Height
63 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-1460P-5
Overall Width
14 in
Overall Height
63 in
Length
60 in