  • Mfr # WR86-1830P-5
  • Zoro # G116527924
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Height
86 in
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1830P-5
Overall Height
86 in
Overall Width
18 in
Length
30 in