  • Mfr # WR63-2130P-5
  • Zoro # G016528854
/ea
See details
600-800 lb
Number of Shelves
4
Length
30 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-2130P-5
Length
30 in
Overall Width
21 in
Overall Height
63 in