  • Mfr # WR63-2124S-5
  • Zoro # G516528484
Length
24 in
Color
Stainless
Overall Height
63 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-2124S-5
Length
24 in
Overall Height
63 in
Overall Width
21 in