  • Mfr # WR63-2136S-5
  • Zoro # G616528698
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Color
Stainless
Material
Stainless Steel
Overall Height
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-2136S-5
Overall Height
63 in
Length
36 in
Overall Width
21 in