  • Mfr # WR86-1272S-5
  • Zoro # G416527167
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
86 in
Overall Width
12 in
Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1272S-5
Overall Height
86 in
Overall Width
12 in
Length
72 in