  • Mfr # WR86-1836S-5
  • Zoro # G816528191
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
18 in
Color
Stainless
Material
Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-1836S-5
Overall Width
18 in
Length
36 in
Overall Height
86 in