  • Mfr # M2160-69SEC-2
  • Zoro # G316532940
Number of Shelves
4
Overall Height
69 in
Overall Length
60 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
M2160-69SEC-2
Overall Height
69 in
Overall Length
60 in
Overall Width
21 in