  • Mfr # M2436-69SEC-2
  • Zoro # G416532918
/ea
See details
Key Features
Material
Carbon Steel
Load Capacity
1,200 lb
Overall Length
36 in
Number of Shelves
4
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
M2436-69SEC-2
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Length
36 in
Overall Width
24 in
Overall Height
69 in