  • Mfr # 2436-63SEC-2
  • Zoro # G416532949
/ea
See details
Key Features
Color
Chrome
Material
Carbon Steel
Overall Height
63 in
Overall Width
24 in
Overall Length
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
2436-63SEC-2
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
63 in
Overall Width
24 in
Overall Length
36 in