  • Mfr # 2436-63SECP-2
  • Zoro # G416532925
/ea
Key Features
Number of Shelves
4
Color
Epoxy Coated, Green
Material
Carbon Steel
Overall Length
36 in
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
2436-63SECP-2
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Length
36 in
Overall Width
24 in
Overall Height
63 in