  • Mfr # WR74-1236BK
  • Zoro # G8161013
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Depth
36"
Height
74"
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Load Capacity
3500 lb.
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WR74-1236BK
Country of Origin
China
Dimensions
Width
12"
Depth
36"
Height
74"
Overall Height
74 in
Overall Width
12 in