  • Mfr # WR74-1836BK
  • Zoro # G8161083
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Depth
36"
Height
74"
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Load Capacity
3500 lb.
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1836BK
Dimensions
Width
18"
Depth
36"
Height
74"
Overall Width
18 in
Overall Height
74 in