  • Mfr # WR74-3660BK
  • Zoro # G8161099
/ea
Key Features
Depth
60"
Height
74"
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Load Capacity
3500 lb.
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-3660BK
Dimensions
Width
36"
Depth
60"
Height
74"
Overall Height
74 in
Overall Width
36 in