  • Mfr # WR74-1860BK
  • Zoro # G8161108
/ea
See details
Key Features
Depth
60"
Height
74"
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Load Capacity
3500 lb.
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-1860BK
Country of Origin
China
Dimensions
Width
18"
Depth
60"
Height
74"
Overall Width
18 in
Overall Height
74 in