  • Mfr # WR74-1872-103104RD
  • Zoro # G016527024
Number of Shelves
12
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Length
72 in
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-1872-103104RD
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Length
72 in
Overall Width
18 in
Overall Height
74 in