  • Mfr # WR74-2460-143105BK
  • Zoro # G716528956
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
74 in
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
12
Length
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-2460-143105BK
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Height
74 in
Length
60 in
Overall Width
24 in