  • Mfr # WR4-39-1236-802BL
  • Zoro # G316528783
/ea
Key Features
Number of Shelves
4
Overall Height
39 in
Color
Chrome
Overall Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR4-39-1236-802BL
Overall Height
39 in
Overall Width
12 in
Length
36 in