  • Zoro # G4370918
/ea
Key Features
Material
Ceramic, Semi-Metallic
Includes
Mounting Hardware
Outer Pad Height
2.16 in
Outer Pad Thickness
0.63 in
Inner Pad Height
2.16 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
EHT730H
Zoro #
G4370918
UPC #
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Outer Pad Height
2.16 in
Outer Pad Thickness
0.63 in
Inner Pad Height
2.16 in
Outer Pad Width
6.5 in
Inner Pad Width
6.5 in
Inner Pad Thickness
0.709 in