  • Mfr # ASM060125
  • Zoro # G3287282
Outside Dia.
60 mm
Spring Rate
176.5 N/mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ASM060125
Overall Length
125 mm
Outside Dia.
60 mm
Free Length
4 59/64 in
Outside Diameter
2.36 in