  • Mfr # TB30RNDNW47BE
  • Zoro # G915685962
/ea
See details
Width
30 in
Length
30 in
Includes
Hardware
Material
Wood, Metal, Plastic
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TB30RNDNW47BE
Width
30 in
Length
30 in
Thickness
1 in
Size
30" x 30"