  • Mfr # TB30RNDNW47BY
  • Zoro # G615685903
/ea
See details
Width
30 in
Length
30 in
Material
Wood, Metal, Plastic
Application
Classroom, Breakroom, Office
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TB30RNDNW47BY
Width
30 in
Length
30 in
Size
30" x 30"
Thickness
1 in