  • Mfr # TB30RNDNW47BK
  • Zoro # G615685873
/ea
See details
Width
30 in
Length
30 in
Includes
Hardware
Material
Wood, Metal, Plastic
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TB30RNDNW47BK
Width
30 in
Length
30 in
Size
30" x 30"
Thickness
1 in