  • Mfr # TB42RNDNWBPBK47BK
  • Zoro # G615686061
/ea
See details
Key Features
Shape
Round
Width
42 in
Length
42 in
Includes
Hardware
Material
Wood, Metal, Plastic, Laminate
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TB42RNDNWBPBK47BK
Width
42 in
Length
42 in
Thickness
1 in
Size
42" x 42"