  • Mfr # TB48RNDNOBPCM47BE
  • Zoro # G815684461
/ea
See details
Width
48 in
Length
48 in
Material
Wood, Metal, Plastic, Laminate
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TB48RNDNOBPCM47BE
Width
48 in
Length
48 in
Thickness
1 in
Size
48" x 48"