  • Zoro # G512415375
/ea
Key Features
Type
NPSM
Voltage
208 | 240V
Sheath Material
Copper
Includes
Standards
UL and CSA listed for safety
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SP10552PH
Zoro #
G512415375
UPC #
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Width
4.45 in
Depth
1.9 in
Details
Type
NPSM
Voltage
208 | 240V