  • Mfr # J-24-E10-GN
  • Zoro # G9058408
Free Shipping & Returns
Key Features
Cable Tie Style
Hook and Loop
Nominal Length
24 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
6 in
Color
Green
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
J-24-E10-GN
Country of Origin
United States
Dimensions
Nominal Length
24 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
6 in