  • Mfr # OW-24-050-Y
  • Zoro # G9060873
Free Shipping & Returns
Key Features
Nominal Length
24 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
6 in
Color
Yellow
Material
Nylon
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
OW-24-050-Y
Country of Origin
United States
Dimensions
Nominal Length
24 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
6 in