  • Mfr # SL5-L48-MSAL-L00-H63-W2
  • Zoro # G113588584
Width
2 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSAL-L00-H63-W2
Width
2 in
Height
63 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
2 in x 63 in