  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H63-W20
  • Zoro # G313569710
Width
20 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H63-W20
Width
20 in
Height
63 in
Mesh Size
20 in x 63 in
Frame Thickness
0.3125 in