  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H48-W42
  • Zoro # G513507529
/ea
See details
Key Features
Width
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H48-W42
Width
42 in
Height
48 in
Mesh Size
42 in x 48 in
Frame Thickness
0.3125 in