  • Mfr # SL2-L48-MSUV-L00-H76-W44
  • Zoro # G713566777
/ea
See details
Key Features
Width
44 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
UltraVue
Series
SL2
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL2-L48-MSUV-L00-H76-W44
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
44 in
Height
76 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
44 in x 76 in