  • Mfr # SL2-L48-MSUV-L00-H80-W44
  • Zoro # G113529488
Width
44 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-L48-MSUV-L00-H80-W44
Width
44 in
Height
80 in
Mesh Size
44 in x 80 in
Frame Thickness
0.3125 in