  • Mfr # SL2-L48-MSUV-L00-H78-W44
  • Zoro # G213527698
/ea
See details
Key Features
Width
44 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
UltraVue
Series
SL2
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL2-L48-MSUV-L00-H78-W44
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
44 in
Height
78 in
Mesh Size
44 in x 78 in
Frame Thickness
0.3125 in