  • Mfr # G48-BLX-BPC-6UNN
  • Zoro # G712319473
/ea
Key Features
Overall Length
50 1/2 in
Overall Width
28 in
Overall Height
68 1/2 in
Color
Blue
Caster Material
Polyurethane
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
G48-BLX-BPC-6UNN
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
Overall Width
28 in
Overall Height
Caster Diameter
6 in
Compartment Width
28 in
Compartment Height - Maximum
61 in
Compartment Length
48 in