  • Mfr # G25-BBB-GWA-4ULT
  • Zoro # G012320872
/ea
See details
Key Features
Number of Compartments
1
Cubic Foot Capacity
9.2 cu ft
Load Capacity
800 lb
Overall Length
25 in
Overall Width
22 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
G25-BBB-GWA-4ULT
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
25 in
Overall Width
22 in
Overall Height
35 in
Caster Wheel Dia.
4 in