  • Mfr # G32-KKX-2VA-3ULN
  • Zoro # G512320792
Key Features
Number of Compartments
2
Load Capacity
600 lb
Overall Length
32 in
Overall Width
19 3/4 in
Overall Height
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
G32-KKX-2VA-3ULN
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
32 in
Overall Width
19 3/4 in
Overall Height
42 in
Compartment Length
Lip Height
1 1/8 in
Caster Stem Diameter
Shelf Lip Height
1 1/8 in
Shelf Width
Caster Stem Length
1 2/5 in
Top Shelf Height
42 in
Handle Height
Caster Wheel Width
Top Shelf Lip Height
Bottom Shelf Lip Height
Caster Wheel Dia.
3 in