  • Mfr # G36-WWW-GWA-4ULT
  • Zoro # G112320901
/ea
Key Features
Number of Compartments
1
Load Capacity
800 lb
Overall Length
36 in
Overall Width
26 in
Overall Height
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
G36-WWW-GWA-4ULT
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
36 in
Overall Width
26 in
Overall Height
30 in
Caster Wheel Dia.
4 in