  • Mfr # 03-R273-36-BK-03
  • Zoro # G212090384
Length
36 in
Width
36 in
Thickness
0.14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
03-R273-36-BK-03
Size
3 ft x 3 ft
Length
36 in
Width
36 in
Thickness
0.14 in
Details
Color
Black
Description
  • •This modern coin floor features a stylish pattern inspired by traditional pebble-stone floors
  • •Made from 3.5mm thick thermoplastic rubber to absorb harmful movements and protect delicate base-floors