  • Mfr # 03-R273-36-BN-09
  • Zoro # G012090256
/ea
Free Shipping & Returns
Length
108 in
Width
36 in
Thickness
0.14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
03-R273-36-BN-09
Size
3 ft x 9 ft
Length
108 in
Width
36 in
Thickness
0.14 in
Details
Color
Brown
  • •Made from 3.5mm thick thermoplastic rubber to absorb harmful movements and protect delicate base-floors