  • Mfr # SCE-72EL2418SS6FS
  • Zoro # G511153452
/ea
See details
Key Features
Nominal Width
24 in
Nominal Height
72 in
Nominal Depth
18 in
NEMA Enclosure Rating
NEMA 3R, 4, 4X, 12, 13
Enclosure Material
316 Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SCE-72EL2418SS6FS
Dimensions
Nominal Width
24 in
Nominal Height
72 in
Nominal Depth
18 in