  • Mfr # SCE-72EL3024FSDA
  • Zoro # G411154450
Nominal Width
30 in
Nominal Height
72 in
Nominal Depth
24 in
NEMA Enclosure Rating
NEMA 3R, 12, 13
Enclosure Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SCE-72EL3024FSDA
Nominal Width
30 in
Nominal Height
72 in
Nominal Depth
24 in