  • Mfr # SCE-16C24ELJ
  • Zoro # G411164671
Height
16 in
Width
24 in
Finish
ANSI-61 gray powder coating inside and out. Optional sub-panels are powder coated white.
Construction
Depth
11.09 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SCE-16C24ELJ
Height
16 in
Width
24 in
Depth
11.09 in