  • Mfr # SCE-20C24ELJ
  • Zoro # G311164726
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Height
20 in
Width
24 in
Finish
ANSI-61 gray powder coating inside and out. Optional sub-panels are powder coated white.
Application
Description
Consolet, ELJ
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SCE-20C24ELJ
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
20 in
Width
24 in
Depth
13.09 in