  • Mfr # SCE-8C12ELJSS
  • Zoro # G711157816
Height
8 in
Width
12 in
Finish
#4 brushed finish on all exterior surfaces. Optional sub-panels powder coated white.
Description
S.S. ELJ Consolet
Depth
7.09 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
SCE-8C12ELJSS
Height
8 in
Width
12 in
Depth
7.09 in